Zaprojektuj swoje własne buty

Obecna gospodarka kapitalistyczna działa dwukierunkowo. Z jednej strony codziennie spotykamy się z wielkimi korporacjami, których największym marzeniem jest to, żebyśmy wszyscy kupowali takie same produkty. Po części się tak właśnie dzieje. Jednak przez to powstaje nisza, która mogą zagospodarować mniejsi producenci. Teraz każdy może zaprojektować swoje własne obuwie.

W Internecie można znaleźć kilka serwisów, których treść jest co najmniej ciekawa. Są to witryny w ramach, których można pobawić się kreatorem własnego obuwia. Możemy dobrać rodzaj buta, kolor lub nawet czasem grafikę jaka ma się na nim znajdować. Nic ciekawego jeżeli są to tylko gry, którymi możemy się pobawić. Sprawa zmienia się diametralnie gdy trafiamy na stronę firmy, która jest w stanie takie obuwie dla nas stworzyć.

Trzeba przyznać, że jest to znakomity wybór dla osób, które chcą się wyróżnić. Niestety taka usługa trochę kosztuje. Ale to akurat jest sprawa względna. Dla jednych wydanie około 200 zł na balerinki to naprawdę duży wydatek, natomiast dla innych jest to standardowa cena za tego typu obuwie. Jak duże jest zapotrzebowanie na takie produkty? Wydaje się, że względnie duże. Na pewno konkurencja jest niewielka, więc firmy, które się tym zajmują przejmują większa część rynku.

Co do jakości obuwia trudno nam się wypowiadać, ponieważ nie widzieliśmy go ani razu na żywo. Trzeba jednak przyznać, że koncepcja jest ciekawa i kilku chętnych na testowanie na pewno się znajdzie.