Szpilki Christian Louboutin – marzenie każdej kobiety

Luksusowe buty to temat raczej egzotyczny dla tego bloga. Jednak warto czasami dać się ponieść i napisać parę słów o kolekcji, której większość z nas pewnie nigdy nie będzie mogła kupić. Nie mniej jednak, buty marki Christian Louboutin są marzeniem setek tysięcy kobiet na całym świecie. Oprócz doskonałego wykonania, charakteryzują się one niepowtarzalną stylistyką.

Ci, którzy chociaż raz mieli na nogach (lub chociaż w ręku) buty od Christiana Louboutin, z pewnością zauważyli charakterystyczny element jakim jest czerwona podeszwa. Zdecydowana większość modeli zawiera tę cechę i jest to znak rozpoznawczy. Na szczęście, w nowej kolekcji tego projektanta, buty mają o wiele więcej ciekawych cech, a czerwona podeszwa schodzi na drugi tor.

Charakterystyczne będą połączenia kolorów intensywnych i dość mocno kontrastujących ze sobą. Nie zabraknie także bardzo ciekawych wzorów. Delikatna kratka bądź inne gradienty na powierzchni butów nie powinny dziwić nikogo. Zachwycać natomiast jak najbardziej. Dość interesującą pozycją będą beżowe czółenka na szpilce, ze srebrzystymi ćwiekami na całej powierzchni.

Trzeba przyznać, że większość propozycji nie zagości w domowych garderobach. Część kolekcji to typowe modele wybiegowe, które kupią jedynie najbardziej odważni entuzjaści Christiana Louboutin. Nie można jednak przyznać, że w ofercie zabraknie bardziej klasycznych rozwiązań, gdyż jest ich naprawdę sporo.