Kozaki Ryłko

Mimo faktu, iż mamy już połowę stycznia, to dopiero zaczyna się prawdziwa zima. Te z Pań, które zdążyły zakupić kozaki kilka miesięcy temu, mogą znowu wyciągnąć je z szafy. Te zaś, które jeszcze takowego produktu nie nabyły, powinny zastanowić się nad zakupem. Dzisiaj zaprezentuje przegląd najciekawszych propozycji zimowych znanej i lubianej firmy Ryłko. Ciekawe, której z pań przypadną one do gustu.

Jak zawsze, oferta firmy jest bardzo bogata. Postanowiłem więc wybrać kilka modeli, które wydają się odpowiadać aktualnym trendom. Oczywiście, to tylko subiektywna ocena, lecz podejrzewam, iż większość osób zgodzi się z moimi poglądami. Do sedna…

Brązy i beże, poza czernią, zawsze są popularnym kolorem w przypadku kozaków. Toteż wydaje mi się, że model o sygnaturze Y7ZR1T4 _X19 z oferty tego producenta z pewnością przypadnie do gustu większości z Was. Zdjęcie możecie zobaczyć niżej. Intrygujący element stanowi sznurówka oraz fragment z kożuszkiem. Obcas jest dość wysoki – 9cm.

Innym z modeli, który może się podobać jest Z9ZK5T2 w kolorze szarobrązowym. Tutaj nie znajdziemy żadnych dodatków, jak w modelu wcześniej opisywanym. Jednak prostota wykonania jest w tym wypadku kluczem do sukcesu. Świetnie prezentuje się także zamek, który sięga od samej podeszwy aż po szczyt cholewki.

Myślę, że zaprezentowane pozycje są jednymi z najciekawszych w ofercie. Polecam jednak samodzielne zapoznanie się z dostępnymi modelami, gdyż oferta jest zbyt szeroka do samodzielnego ogarnięcia jej.