Converse – kolekcja męska wiosna-lato 2013

Marka Converse jest znana chyba każdemu. Firma ta była twórcą trampek – tak, tych zwyczajnych trampek, których wariacje (czyt. podróbki) można znaleźć na bazarach czy tańszych sklepach obuwniczych. Nie mniej jednak, Converse’y mają swoje uznanie i wiele osób omija podróbki, by włożyć oryginalne trampki. Co ciekawego przygotowali projektanci tej firmy na nadchodzące wiosnę oraz lato?

Jak co roku, do dyspozycji klienta oddane zostało kilka fasonów obuwia. Na pierwszy rzut oka, wyglądają one bardzo podobnie. Jednak subtelne różnice w kroju oraz odmienna stylizacja pod względem grafiki sprawiają, że na pewno znajdziemy coś unikalnego, dopasowanego do naszych potrzeb.

Najciekawszą linię stanowią trampki Chuck Taylor All Star Well Worn. Projektanci postawili tutaj na prostotę. Raczej nie znajdziemy wymyślnych kształtów, a i kolorystyka jest stonowana acz bardzo ciekawa. Ci, którzy preferują nieco więcej kolorów, z pewnością wybiorą coś z linii Chuck Taylor All Star Camo Print. Nieregularne, kolorowe moro zdecydowanie przyciąga uwagę.

Z kolei trampki z kolekcji All Star Washed powinny przypaść do gustu osobom, które lubią nosić buty stylizowane na ‘lekko zużyte i zabrudzone’. Idealna dla bywalców koncertów czy imprez plenerowych. Mimo swej charakterystyki, są dość dostojne – o ile o trampkach można tak powiedzieć.