Botki zimowe Venezia

Marka Venezia to dość dobrze znany dystrybutor włoskiego obuwia i akcesoriów skórzanych. W naszym kraju funkcjonuje co najmniej kilkanaście placówek firmowych, a buty tej marki można kupić również w sklepach internetowych i stacjonarnych. Ostatnia kolekcja zimowa znowu przyniosła kolejne ciekawe produkty, w tym kilka modeli botków.

Jako że Venezia specjalizuje się w produktach włoskich, to możemy spodziewać się bardzo eleganckich produktów. Przykładem są poniższe, klasyczne botki w kolorze czarnym. Nadają się zarówno do codziennego stroju jak i nieco bardziej eleganckiej kreacji.

Na kolejnych zdjęciach pokazuje już nieco mniej oficjalnie obuwie. Jak widać, brąz oraz czerwień mogą wyglądać co najmniej ciekawie. Jak zawsze, w użyciu są jasne, beżowe buty, które możemy ubrać do niemal każdej kreacji w jasnych odcieniach.

Na koniec botki na słupku, których zabraknąć nie mogło. Ostatnio są niezwykle popularne z racji eleganckiego wyglądu i komfortu, jaki zapewniają. Także uniwersalne, ale polecam je szczególnie na wieczorne wyjścia.

Od kilku lat kolekcje Venezia są bardzo przyzwoite. W tym roku, marka ta, potwierdziła swoje aspiracje co do walki o znaczące miejsce w swoim segmencie. My, klienci, możemy być z tego tylko zadowoleni.